Hakkımızda

Hakkımızda

Açıklama

8 Yılın verdiği tecrübe ile kendini yenileyen ve geliştiren Pctechno BİLGİSAYAR, sektördeki değişimleride yakından takip etmektedir. Teknolojinin her geçen gün geliştiği bir alan olan bilgisayar tabanlı hizmetler, yerinde eğitimler,yerinde servisler,bakım anlasmaları ile musterilerine kaliteki hizmet vererek Teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Servis merkezi ankarada olan firmamız tecrübeli Kadrosu ile dinamik bir yapı oluşturmak, geleceğe yönelik yatırımlar yapmak, gerekli bütün eğitimleri alarak,müşteriyi temel alan politikalar içerisinde yer almak için eğitim fırsatları yaratıyor, bu eğitimlerin gerekliliğine inanıyoruz. Bu bağlamda insan ilişkileri eğitimleri, teknolojik haber kaynakları ile yakından bağlantılar takip edilmekte ve uygulanmaktadır.siz degerli musterilerimize daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet vermek herzaman oncelikli hedefimizdir.

Eryaman 2 Etap Notebook Tamiri

Açıklama

Eryaman 2. Etapta bulunan bilgisayarlarınızın Tamir edilebilecek arızaların, bilinçsiz ve işin uzmanı olmayan teknik servislerdeki, müdehaleler sonucu, bir daha onarım olmayacak hale geldiğine, yada on liralık masrafın yüzlerce liraya mâl olduğuna defalarca şahit olduk, "Her işin bir uzmanı olur" sözünü kanıtlamak için, Sizi eryaman notebook tamiri uzmanı olan Pctechno Bilgisayar Tamir Ofisi ile tanışmaya, davet ediyoruz..

Özar çarşısı Veri Kurtarma

Açıklama

Teknik servisimizde garantide olan ve garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka ve model bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak bilgisayarınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlara, hem yerinde hem de teknik servis merkezimizde destek vermekteyiz. Tuna Bilgisayar, konularında uzman ve tecrübeli teknik ekibimizle sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı bilgisayarlarınız veya donanımınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir. Ücretsiz bilgisayar arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra Bilgisayar onarımına geçilmektedir. Bilgisayar servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre genellikle 1 ile 2 iş günü arasında değişmektedir.

 

Eryaman 2. Etap Bilgisayar Tamiri

Açıklama

Pctechno bilgisayar teknik servisi olarak laptop, masaüstü bilgisayar ve tabletlerinizin tamiri profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

Eryaman 3. Etap Bilgisayar Teknik Servisi

Açıklama

Pctechno bilgisayar & Bilişim profesyonel kadromuz ile çözüm hizmeti vermekteyiz. Masaüstü,Laptop,Tablet tamir ve bakımlarını profesyonel olarak ele alıyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Onarım Hizmeti Arıyorsanız