Eryaman Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Teknik Servis

Açıklama

Bilgisayar Teknik Servis,
Pctechno Bilgisayar Hizmetleri olarak tüm bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal arızalarında sorunlarınızı çözmek için varız. Tüm bilgisayarlarınıza yerinde hizmet veriyor, gerek duyulduğunda servisimize alıyoruz. Sorunu hakkında size bilgi vererek onayınız durumunda tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.
Bilgisayar teknik servisimize gelen sorunlardan başlıcaları;

 • Bilgisayarıma virüs bulaştı,
 • İşletim sistemim açılmıyor,
 • Bilgisayarım yavaş çalışıyor,
 • Mail almıyor,
 • Mail göndermiyor,
 • Yazıcıdan çıktı almıyor,
 • İnternete girmiyor,
 • Usb girişleri çalışmıyor,
 • Bilgisayar kapanıyor,
 • Bilgisayarım resetliyor,

Hp Bilgisayar Teknik Servis olarak verdiğimiz hizmetler;

 • İşletim sistemi yükleme ve güncelleştirme,
 • Bilgisayar hızlandırma (ram yükseltme, ssd takılması, format atma)
 • İsteğe göre bilgisayar satışı ve kurulumu,
 • Virüs programlarının kontrolü ve yenilenmesi,
 • Bilgisayarlara ofis programları yükleme(outlook, word, excel, powerpoint),
 • Bilgisayarlara grafik programları yükeleme(photoshop, corel, freehand, autocad, 3d max)

Sorularınız ve sorunlarınız için mutlaka bizimle iletişim kurun.

Laptop Notebook Tamiri

Açıklama

Laptop tamiri ve yedek parça satışı konusunda Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 8 yıldır çözüm sunmaktayız. Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acerasuscasperdellexperhpmonsterlglenovosamsungsony vaio ve toshiba notebook / laptopların, chipset tamirifan temizliği ve bakımıanakart tamiriekran kartı tamiriekran tamirişarj soketi giriş yeri tamiriklavye tamiri değişimi ve usb port değişimi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

laptop tamiri

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Aklınızdaki soruları kısaca cevaplayalım isterseniz,

Notebook Tamiri Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Laptop Yedek Parça Satışınız varmı ?

Laptop 'larda en çok değişim gerektiren klavye, pil, adaptör (şarj aleti), ön kapak, arka kapak, komple kasa, harddisk, ram ve diğer tüm parçaları en uygun fiyata ve garanti kapsamında satışını yapmaktayız.

Laptop Anakart Tamiri Yapıyormusunuz ?

Laptop hiç açılmıyor ışıklar dahi yanmıyor diyorsanız burada ki yapılacak olan işlemdir laptop anakart tamir işlemi.

Laptop anakart tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptopların anakart tamiri işlemini 3 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri / Değişimi Varmı ?

Laptop ekran kartı tamiri ve değişimi konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptoplarınızın ekran kartı tamirini ve değişimini 3 ay işçilik garantisi altında yapmaktayız.

Oyun oynarken ya da bir video görüntülerken bilgisayarın ekranı aniden siyaha döner ve boş ekran dışında hiçbir şey gelmez. Ekranın tümünde oluşan dikey – yatay çizgiler ya da noktalar da bozulmuş lehim bağlantılarından kaynaklanabilir. Hatta bazen bu yüzden sisteminiz başlatılamaz. İşte böyle sorunlarla karşılaşmışsanız bilgisayarınızın ekran kartı yani chipseti arızalanmış demektir.

Laptop Ekran Değişimi Yapıyormusunuz ?

laptop ekran değişimiLaptop ekran değişimi çok dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Yanlış bir işlem sonucunda ekrandan giden kablonun yada yuvanın kırılması veya kasanın kırılmasına kadar gidebilir. Bu nedenle bu tür arızaları güvendiğiniz, ekran değişimi konusunda işinde uzman firmalara vermeniz sizin için ve cihazınız için yerinde bir karar olacaktır.

Laptop Ekran Değişimi Fiyatını verebilmemiz için model no bilmemiz gereklidir.

Laptop Menteşe Değişimi - Tamiri Varmı ?

Laptop kapak açılmıyor ya da kapak yerinde durmuyorsa buradaki yapılacak işlem menteşelerin olabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişme işlemidir.

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop menteşe değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça, 6 ay işçilik garantisi altında yapmaktadır.

Laptop Fan Temizliği ve Değişimi Oluyormu ?

laptop iç bakımı fan temizliği

Laptopunuz ısınma  sonrası kapanıyorsa muhtemelen fanların aşırı tozlanmasından ya da bakır boruların artık işlem görmemesinden kaynaklanıyordur. Bu durumda yapılacak olan işlem türü fanların önce temizliği yine aynı sorun yaşanırsa değişim işleminin yapılmasıdır. Bazı durumlarda daha önce de fanı temizlenmiş ve fan değişimi yapılmış laptoplarda sorun devam edebilir, bunun diğer sorunları bakır soğutucu ve işlemci kaynaklı olabiliyor, teknik servisimize gelen ısınma sorunu olan laptoplar detaylı kontrol edilir ve sorunu ne ise nokta atışı yapılır

Laptop tamiri konusunda uzmanlaşmış firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış; laptop fan temizliği ve değişim işlemini en uygun fiyata ve 1 yıl parça garantisi altında yapmaktadır.

Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamir Edilir mi ?

laptop şarj soketi giriş yeri tamiri

Tamir edilmesi pek mümkün olmaz yenisi ile değişim işlemleri gerçekleşir, Laptop şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir.

Laptop Tamiri Konusunda ki Hizmetlerimiz

 • laptop tamiri
 • laptop anakart tamiri
 • laptop chipset tamiri
 • laptop ekran kartı tamiri
 • laptop ekran değişimi
 • laptop klavye tamiri / değişimi
 • laptop fan değişimi
 • laptop ram yükseltme
 • laptop harddisk değişimi
 • laptop hoparlör tamiri / değişimi
 • laptop menteşe tamiri
 • laptop veri yedekleme
 • laptop temizlik ve bakımı
 • laptop kasa tamiri / değişimi

Teknik servisimizde garantide olan ve garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka ve model bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Tüm marka laptoplarınızın ücretsiz arıza tespiti yapılır, 

Açıklama

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Açıklama

Pctechno bilgisayar olarak bilgisayarlarınızda meydana gelen tüm arızalar profesyonel ekibimiz tarafından garantili olarak tamir edilir.

Asus anakart

Gigabyte anakart

Foxconn anakart

MSI anakart

 

 

Tablet Tamiri

Açıklama

Pctechno Bilgisayar & Bilişim olarak tüm marka tabletlerinizin tamiri, ekran değişimi profesyonel ekibiz tarafından yapılır.

 

General Mobile Tab-4 ve General Mobile Tab-5 lere root atılır.

        

Eryaman Bilgisayar Tamiri

Açıklama

Pctechno Bilgisayar & Bilişim olarak tüm marka bilgisayarlarınızın teknik destek hizmeti verilmektedir. Tüm marka laptop ve masaüstü bilgisayarlarınızın tamiri, bakımı profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılır. Ücretsiz arıza tespiti hizmetimiz ile müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir

Dell Laptop

Asus Laptop

Msi Laptop

Hp Laptop

Compaq Laptop

Acer Laptop

Packard Bell Laptop

Lg Laptop

Sony Laptop

Samsung Laptop

Lenovo Laptop

Toshiba Laptop

                                                             

Tablet Bakım Onarım

Açıklama

Tüm model ve marka tabletlerin bakımı ve tamiri yapılır, General Mobile e-tab 4, e-tab 5 model tabletlerin kısıtlamaları kaldırılır, sürümleri yükseltilir. Samsung Galaxy Tab 10.1 tabletlerinizin sim kartı desteği açılır, android sürümleri yükseltilir. Ücretsiz arıza tespiti yapılır.

Eryaman Laptop ve Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Açıklama

Şirketimiz bünyesinde bütün marka ve model bilgisayarların bakım ve tamiri yapılır, içindeki ​önemli bilgi ve belgelerin yedekleme işlemi yapılıp işletim sistemi (format) yenileme işlemi yapılır.

 

                                                                                                                                                                                       

Hızlı ve Güvenilir Onarım Hizmeti Arıyorsanız